Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Tvorba WWW stránek a aplikací

Vytvoříme pro vás úspěšný web. Weby od nás jsou atraktivní, použitelné a splňují všechny předpoklady pro snadnou indexaci vyhledávači.

Copywriting - psaní textů pro web

Bez kvalitních textů se úspěšný web nemůže obejít. Uživatel z nich musí získat přesně ty informace, které hledal. Copywriting zahrnuje vytváření textů, sloganů a mott. Texty musí být čtivé, logicky členěné a přiměřeného rozsahu, aby měl uživatel vůbec chuť si je přečíst. Slogany a motta nesmí postrádat údernost a nápaditost.

Proč je copywriting důležitý?

Copywriting = propagace

Styl textů by měl odpovídat účelu a zacílení vašeho webu. Napíšeme pro vás texty zaměřené na uživatele, které chcete získat či udržet.

Optimalizace pro vyhledávače

Dobrá pozice webu ve vyhledávačích je základ vysoké návštěvnosti. Vysoká hustota klíčových slov a jejich správné umístění na stránce zajistí, že vyhledávač snadněji zaindexuje vaše stránky a umístí je na lepších pozicích.

Texty musí být čtivé, slogany a motta nesmí postrádat údernost a nápaditost.

Co předchází napsání textu?

Zhodnocení současného stavu webu

Zjistíme, které kategorie a podstránky je potřeba pomocí textu zlepšit. Copywriter si udělá představu, jaký text bude na dané místo nejvhodnější.

Analýza klíčových slov

Provádí se pomocí softwarových nástrojů a internetových služeb. Najdeme vhodná klíčová slova, na která vás uživatelé vyhledávají. Na ně pak optimalizujeme text.

Analýza konkurence

Zjistíme, jak s texty pracuje vaše konkurence a v čem mohou být vaše výhody.

Analýza potenciálních uživatelů

Texty zaměříme na tu skupinu uživatelů, kterou chcete oslovit. Vybereme adekvátní způsob komunikace, který je zaujme a přesvědčí o vaší důvěryhodnosti.

Co copywriter potřebuje vědět?

Texty musí odpovídat vaší marketingové strategii. Copywriter potřebuje informace o tom, co, jak a komu chcete nabízet. Sdělte nám, čím se chcete odlišovat od konkurence a v čem jste lepší. Naším cílem je vytvořit vám firemní image, která zaujme a přivede k vám co nejvíce potenciálních uživatelů.