Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Podcasty

Poslechněte si audio verzi našich článků.

Pravidelná SEO správa webu udrží pozice (podcast)

Aleš Linhart - 23.06.2011

Podařilo se vám dostat váš web na přední místa ve vyhledávačích a myslíte si, že máte vyhráno? Omyl. Nyní totiž začíná náročná snaha udržet web na těchto předních pozicích. Jak toho docílit, a proč je důležité neusnout na vavřínech, se dočtete v následujícím článku.

celý článek

Slovníček pojmů (ne)jen pro SEO (podcast)

Aleš Linhart - 09.06.2011

Každý se již jistě setkal na některé webové prezentaci se slovníčkem pojmů. Málo z vás si však uvědomilo, že účelem takového slovníčku není pouze vysvětlit čtenáři určité technické pojmy. Slovníček totiž lze velmi dobře použít pro potřeby optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

celý článek

Jak na direct mail (podcast)

Aleš Linhart - 05.05.2011

Internetový marketing není založen pouze na optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Chcete-li být na internetu opravdu úspěšní, musíte zvolit i vhodný způsob propagace vaší společnosti a vašich produktů.

celý článek

Jaké používat SEO nástroje (podcast)

Aleš Linhart - 19.04.2011

Při optimalizaci webových stránek pro fulltextové vyhledavače se musí sledovat mnoho parametrů webových stránek a ukazatelů, zda je či není optimalizace úspěšná. Sledování takových informací ručně by bylo ale velmi náročné a proto existují SEO nástroje, které dokáží toto sledování usnadnit. V tomto článku vám představíme dva nepříliš využívané nástroje (Woorank, Link Diagnosis) a jeden klasický (Google Webmaster Tools).

celý článek

Jak psát text pro vyhledávače a lidi? (podcast)

Aleš Linhart - 12.04.2011

Kvalitní text je pro webovou prezentaci jedním z nejdůležitějších prvků a to jak z pohledu vyhledávačů, tak i z pohledu návštěvníků stránek. Text musí být čtivý a zárověň obsahovat správně umístěná klíčová slova. Jak začít?

celý článek

starší

Články