Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Publikujeme

Jaká je míra jedinečnosti obsahu pro úspěch u vyhledávačů?

Aleš Linhart - 11.04.2013

Internet je velmi svobodný, což láká ke kopírování cizích materiálů (textů, fotografií) s cílem usnadnit si práci. Toto ale rozhodně není cesta k úspěšnému webu, neboť vyhledávače se snaží maximálně potlačovat duplicity. Níže se dočtete, proč se vyhledávače snaží proti duplicitám bojovat a do jaké míry musí být obsah unikátní, aby měl u vyhledávačů úspěch.

celý článek

91 tipů na optimalizaci konverzí e-shopu 10. část - Doprava, vrácení zboží a znovu-zacílení zákazníků

Aleš Linhart - 03.04.2013

Dokončení nákupního procesu neznamená ukončení kontaktu se zákazníkem. Po dokončení objednávky je nutné zajistit kvalitní dopravu, možnost snadného vrácení zboží a také využít možnost znovu-zacílení zákazníků, kteří již u vás jednou nakoupili. Jak tyto kroky optimalizovat se dočtete v závěrečném článku o optimalizaci konverzí e-shopu.

celý článek

91 tipů na optimalizaci konverzí e-shopu 9. část - Optimalizace rychlosti načítání

Aleš Linhart - 27.03.2013

Lidé mají internet tolik v oblibě proto, že díky němu mohou ušetřit mnoho času při hledání informací i nakupování. Bude-li váš e-shop příliš pomalý, mnoho zákazníků se na něm nezdrží a zamíří raději ke konkurenci. Snažte se proto maximálně optimalizovat rychlost načítání na svém e-shopu. Pokud chcete zjistit, v jakém stavu optimalizace rychlosti načítání je váš e-shop můžete využít PageSpeed Tools od Googlu.

celý článek

91 tipů na optimalizaci konverzí e-shopu 8. část - Informace pro zákazníky

Aleš Linhart - 20.03.2013

Před nákupem na internetu se snaží zákazníci získat o produktu co nejvíce informací. Jelikož se nemohou zeptat prodavačky, jako v klasickém kamenné obchodě, musí jim stačit informace, které jim na webu nabízíte. Pokud na vašem e-shopu naleznou vyčerpávající informace, tak je nebudou muset hledat i konkurence a nakoupí si zboží přímo u vás.

celý článek

91 tipů na optimalizaci konverzí e-shopu 7. část - Optimalizace kontaktu se zákazníky

Aleš Linhart - 13.03.2013

Mají-li být Vaši zákazníci spokojeni, měli byste jim věnovat náležitou pozornost a stále zlepšovat kontakt s nimi. Jestli nevíte, jak na to, přečtěte si tento článek s několika tipy na to, jak optimalizovat kontakt se zákazníky a zlepšit jejich spokojenost.

celý článek

starší

Články