Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Analýzy a konzultace

Odhalte, co vašemu webu brání v úspěšnosti. Na základě odborné analýzy navrhneme konkrétní úpravy a zlepšení vašeho webu.

SEO správa

SEO optimalizace pro vyhledávače není pouze jednorázovou záležitostí. Po skončení základních kroků, které web posunou na první pozice, je důležité dobrou pozici udržet. Proto se zaměřujeme na SEO správu a posilování internetové prezentace. Zajistíme kompletní správu a rozvoj vašeho webu v oblasti SEO optimalizace a marketingu. Cílem naší dlouhodobé spolupráce s vámi jsou co nejlepší výsledky vašeho webu.

Hlavní cíle SEO správy:

  • Zviditelnit web ve vyhledávačích a budování značky na internetu
  • Zvýšit a udržet návštěvnost webu a zvyšovat konverzní poměr webu
  • Oslovovat cílové skupiny zákazníků a snižovat náklady na získání zákazníka
  • Zlepšování pozic na klíčová slova ve vyhledávačích

Na základě analýz našich SEO konzultantů upravujeme váš web tak, aby plnil své cíle.

Správa SEO zahrnuje:

Copywriting

Jedná se o průběžnou tvorbu obchodních textů optimalizovaných pro vyhledávače se správnou hustotou klíčových slov. Více v sekci o copywritingu.

Budování zpětných odkazů

Provedeme registraci vašich stránek do katalogů a výměnu zpětných odkazů. Zajistíme publikování odborných článků a příspěvků do diskuzních fór. Více v sekci o budování odkazů.

Aplikace optimalizace on-page faktorů

Na základě průběžných analýz a sledování vašeho webu budeme web upravovat z hlediska správné struktury, navigace a kódu.

Analýza návštěvnosti webu a měření pozic ve vyhledávačích

Budeme pro vás kontrolovat pozice vašich stránek ve vyhledávačích a provádět analýzu návštěvnosti. Budeme dlouhodobě udržovat získané pozice.

Navrhování dalších postupů pro co největší cílenou návštěvnost

Garantujeme vám zlepšení pozice webu v oblasti klíčových slov a vzrůstající návštěvnost. Pravidelně vám vypracujeme dokument s návrhem na změny, které pomohou udržovat vaše pozice ve vyhledávačích.

Report všech provedených služeb a úprav za kalendářní měsíc

Spolehněte se, že vás budeme pravidelně informovat o provedených úpravách a výsledcích vašeho webu. Na základě analýz našich SEO konzultantů se o váš web stará tým copywriterů, grafiků a programátorů, který upravuje webové stránky tak, aby plnily své cíle. Linkbuildeři budují průběžně zpětné odkazy a tím zvyšují popularitu webu na internetu.