Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Tvorba WWW stránek a aplikací

Vytvoříme pro vás úspěšný web. Weby od nás jsou atraktivní, použitelné a splňují všechny předpoklady pro snadnou indexaci vyhledávači.

Servis a správa webu

Úspěch webu nebo aplikace nezaručí jen její vytvoření. Hlavní je její úspěšný rozvoj. Rádi s vámi budeme spolupracovat na pravidelných aktualizacích, optimalizacích a vyhodnocování úspěšnosti stránek či aplikací. V případě potřeby úprav se obraťte opět na nás.

Využijte výhody dlouhodobé spolupráce.

Při dlouhodobé spolupráci lépe porozumíme vašim potřebám. Podle nich optimalizujeme v budoucnu investované prostředky a přesně naplánujeme další rozvoj vašich webových stránek nebo aplikací. Doporučíme vám úpravy ke zvýšení úspěšnosti s ohledem na předem dané a měřitelné cíle.

Jsme schopni zajistit pravidelné servisní práce i nepravidelné úpravy.

Sledování uživatelského chování

  • Využijte informace získané sledováním a vyhodnocením statistik návštěvnosti pro zlepšení svých stránek. Pomocí tepelných map sledujeme, na která místa návštěvníci klikají. Dáme vám k dispozici užitečné informace, zjistíte preference uživatelů vašich stránek a můžete na ně reagovat. Na základě uživatelského testování vyhodnotíme chování uživatelů na stránkách a můžeme zlepšit uživatelův prožitek. Monitorování webových stránek využijeme k návrhu stránek efektivnějších se zaměřením na dané cíle.

Aktualizace a úpravy webu

Propagace a marketingová podpora webu

Jak probíhá spolupráce s námi?

Navrhneme vám kombinaci služeb s ohledem na charakter vaší prezentace nebo aplikace a obor vaší působnosti. V servisní smlouvě specifikujeme přesné podmínky spolupráce. Plaťte pouze za předem schválenou a skutečně provedenou práci