Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Tvorba WWW stránek a aplikací

Vytvoříme pro vás úspěšný web. Weby od nás jsou atraktivní, použitelné a splňují všechny předpoklady pro snadnou indexaci vyhledávači.

Tvorba www stránek

Dovolte návštěvníkům svého webu, aby našli, co hledají a rádi se na vaše stránky vraceli. Klíčem k tomu je dobrá použitelnost, na kterou se zaměřujeme už při návrhu stránek a následně při jejich tvorbě. Pro návštěvníka webu je primární snadná ovladatelnost stránek a jejich přehlednost. Důležité prvky stránky musí být jednoduše umístěny tam, kde je návštěvník hledá.

Použitelnost

Abychom zjistili, co uživatel od konkrétního webu očekává a jak zlepšit použitelnost webu, provádíme uživatelské testováníheuristickou analýzu použitelnosti.

Důraz na účel stránek

Dobrý web musí plnit účel, pro který byl vytvořen (získání poptávek, objednání produktů). Proto celý proces tvorby tvorby webu podřizujeme konkrétnímu účelu tak, aby uživatel snadno pochopil vše, co mu web může nabídnout. Naším cílem je vytvořit úspěšný web, který vám přinese zisk.

Pro návštěvníka webu je primární snadná ovladatelnost stránek a jejich přehlednost.

SEO připravenost

Podstatnou součástí dobrého webu je nastavení všech důležitých atributů pro vyhledávače. Námi vytvořené stránky splňují všechny předpoklady pro snadnou indexaci vyhledávači. Po další domluvě s vámi budeme rádi spolupracovat na zlepšování pozic vašich stránek ve vyhledávačích.

Proces tvorby

Určení cílů a analýza stránek
Cíle webu určíme přesně podle vašich požadavků a tak, aby šlo přehledně sledovat jejich plnění. Abychom pak vybrali správnou cestu k dosažení jednotlivých cílů, provedeme odbornou analýzu zvažovaných možností.
Návrh řešení
Na základě předešlé analýzy navrhneme konkrétní řešení vašeho webu. Budou vybrány nejlepší možné způsoby splnění cílů webu.
Realizace dohodnutého řešení
V dohodnutém termínu zhotovíme web a nainstalujeme na testovací server.
Naplnění obsahem a testovací provoz
Připravíme obsah stránek a následně ho umístíme na web. Samozřejmé je nastavení parametrů pro rychlou indexaci vyhledávači a měření výsledků. Poté provedeme testování.
Spuštění a správa
Spustíme web a dle dohody provádíme následnou správu obsahu nebo SEO správu.

Moderní technologie a standardy

Využíváme moderní technologie PHP, MySQL, JavaScript a JQuery a dodržujeme standardy XHTML 1.0 a CSS.

Hosting

Naše weby lze provozovat na většině hostingových služeb a serverů. Je tedy možné stránky provozovat na serveru klienta nebo jeho osvědčeného partnera. Stejně tak jsme schopni doporučit vhodnou službu u nezávislého poskytovatele.