Zvyšujeme obchodní účinnost webů a marketingovou přesvědčivost

Tvorba WWW stránek a aplikací

Vytvoříme pro vás úspěšný web. Weby od nás jsou atraktivní, použitelné a splňují všechny předpoklady pro snadnou indexaci vyhledávači.

Tvorba WWW stránek a aplikací

Tvorba WWW stránek

 

Tvorba internet. obchodů

Vytvoříme pro vás úspěšný web, který bude přehledný, účelný, snadno ovladatelný, s atraktivní grafikou. Podstatnou součástí každého dobrého webu je také nastavení všech důležitých atributů pro vyhledávače.

 

E-shop je stále oblíbenější alternativou kamenných obchodů. Dobrý e-shop je přehledný a snadno ovladatelný pro vás i vaše zákazníky. Naše e-shopy nabízí obojí. Funkce internetového obchodu vyvíjíme a stále rozšiřujeme.

Tvorba webových aplikací

 

Grafické práce

Webové aplikace (např. soutěže, rezervační systémy aj.) mohou být při vhodném využití efektivními nástroji pro podporu vašeho podnikání. U webových aplikací se zaměřujeme na bezpečnost, rychlost a možnosti dalšího rozšíření.

 

Dobrý web musí zaujmout na první pohled. Spojení atraktivity s použitelností se odráží ve spokojenosti uživatele stránek. Nabízíme vám zpracování kvalitní grafiky, jejíž součástí jsou zapamat- ovatelná loga a poutavé reklamní bannery.

Copywriting (texty pro web)

 

Servis a správa webu

Copywriting zahrnuje vytváření textů, sloganů a mott. Z textů na vašem webu musí návštěvník získat přesně ty informace, které hledal. Texty musí být čtivé, slogany a motta nesmí postrádat údernost a nápaditost.

 

Úspěch webu nebo aplikace nezaručí pouhé vytvoření, podstatnější je její úspěšný rozvoj. Rádi s vámi budeme spolupracovat na pravidelných aktualizacích a vyhodnocování úspěšnosti stránek či aplikací.

Naše technologie

   

Naše weby lze provozovat na většině hostingových služeb bez nutnosti speciálních nastavení. Používáme vlastní technologii pro správu webu, redakční systém expo|cms, a vlastní aplikaci internetového obchodu expo|shop.